Zostaliśmy laureatem Dell EMC Partner Awards 2019 w kategorii “Dell Financial Services Ambassador”

15 kwietnia, podczas tegorocznej gali EMC Partner Awards 2019, Advatech sp. z o.o. otrzymał tytuł “Dell Financial Services Ambassador”. Statuetki przyznano dwunastu polskim firmom, które w minionym roku wykazały się doskonałą współpracą i zaangażowaniem oraz największą skutecznością w sprzedaży produktów i rozwiązań Dell EMC.

„Współpraca z partnerami w Polsce ma dla nas szczególne znaczenie, dlatego już po raz kolejny organizujemy galę Dell EMC Partner Awards. Dziś mogę z dumą powiedzieć, że w naszym kanale partnerskim znajdują się najlepsze polskie firmy, dzięki którym docieramy do coraz szerszego grona klientów w Polsce. To właśnie dzięki tym partnerom możemy coraz skuteczniej pomagać firmom w ich cyfrowej transformacji oraz utrzymywać czołową pozycję w rankingach najpopularniejszych dostawców rozwiązań biznesowych i konsumenckich.” – powiedział Dariusz Piotrowski, Dyrektor Generalny Dell Technologies Poland.

W piątej już edycji gali Dell EMC Partner Awards 2019 wzięło udział 140 gości. Wydarzenie odbyło się w Łodzi, w hotelu DoubleTree by Hilton. Galę poprowadził przedstawiciel grupy Dell Technologies – Dariusz Okrasa, Senior Channel Sales Manager, Dell Technologies.