Project Manager

Lokalizacja: Warszawa

Stanowisko

Kierownik projektu ze specjalnością: zamówienia publiczne

Struktura organizacyjna

Zespół aktualnie składa się z pięciu Project Managerów. Podlega pod kierownika działu i należy do struktury Działu Technicznego Advatech.

 

Advatech od ponad dwudziestu lat prowadzi projekty informatyczne dla klientów w całej Polsce. Są to zarówno wdrożenia infrastrukturalne, wysoko wyspecjalizowane usługi, migracje ale również projekty deweloperskie.

Rozwijamy się bardzo dynamicznie i chcielibyśmy abyś wzmocnił nasz warszawski zespół PM’ów doświadczeniem praktycznym i teoretycznym. Szczególnie zależy nam na zamówieniach publicznych w sektorze rządowym (ministerialnym), finansowym oraz energetycznym.

Ponieważ działamy w świecie IT, musisz posiadać doświadczenie mniej więcej zgodne z profilem naszej działalności. Poza metodykami zarządzania projektami, powinieneś rozumieć świat informatyki, procesy wdrażania oprogramowania czy tworzenia skomplikowanych systemów informatycznych.

Jeżeli podejmiesz rękawicę, będziesz wspierał proces ofertowania oraz prowadził projekty informatyczne u naszych klientów. W naszej firmie nie można się nudzić – wdrażamy najnowocześniejsze systemy u największych polskich klientów – a kto wie, może dzięki Tobie sięgniemy również za granicę? Ale najpierw sprawdzimy Cię na naszym podwórku – jak radzisz sobie z metodykami, czy potrafisz rozwiązywać konflikty, czy wiesz jak dbać o interes spółki i jednocześnie rozumiesz potrzeby naszych klientów? Czy jesteś profesjonalistą w tym co robisz – poukładanym, odpowiedzialnym – ale też kreatywnym i pozytywnie nastawionym do ludzi? Jesteś?

 

Cele

 • Kierowanie projektami informatycznymi w firmie Advatech zgodnie z przyjętymi w projektach metodykami.
 • Doskonalenie procesów i narzędzi w dziale kierowników projektów.
 • Współpraca z działem handlowym, działem technicznym oraz klientami.
 • Prowadzenie dokumentacji projektowej zgodnie z przyjętymi w spółce praktykami.
 • Utrzymywanie kompetencji i certyfikatów.

Wymagania

 • Powinieneś dysponować doświadczeniem w branży IT. Idealnie, gdybyś mógł się pochwalić kilkoma dużymi (wielomilionowymi) projektami prowadzonymi przez Ciebie w IT. Zdecydowanie powinny to być projekty realizowane w ramach przetargów publicznych.
 • Prawo zamówień publicznych nie jest banalne – powinieneś rozumieć je i swobodnie uczestniczyć w procesie. Potrzebna będzie również Twoja pomoc przy tworzeniu odpowiedzi na SIWZ – pokaż nam, że jesteś praktykiem i znakomicie to czujesz.
 • Powinieneś posiadać certyfikaty z metodyk prowadzenia projektów (preferowany PRINCE2 oraz Agile) na poziomie Practitioner. Będziesz musiał również zadeklarować, że utrzymasz ich ważność. W przypadku braków – otrzymasz szansę na ich uzupełnienie.
 • Ważne będą dla nas również inne certyfikaty, np. ITIL, zarządzanie ryzykiem, facylitacja, kompetencje miękkie. Musisz udowodnić, że jesteś osobą kompetentną.
 • Cenne może być również wykształcenie branżowe związane z IT lub zarządzania zespołami/projektami. Zależy nam na wykształceniu wyższym.
 • Jeżeli będziesz mógł pochwalić się ważnym poświadczeniem bezpieczeństwa upoważniającym do dostępu do informacji niejawnych (najlepiej poziom „tajne”) będzie to silny atut. Ostatecznie musisz być gotowy do przejścia przez proces certyfikujący.
 • Musisz wykazać się schludnością i wysoką kulturą osobistą – będziesz reprezentować naszą firmę przed klientami.
 • Zależy nam abyś był asertywny i potrafił bronić naszych interesów, ale w taki sposób aby prowadzić do rozwiązywania konfliktowych sytuacji w sposób akceptowalny przez wszystkie strony.
 • Prawo jazdy kategorii B – inaczej wyślemy Cię na kurs.
 • Język angielski w mowie i piśmie na poziomie minimum B2.

Oferta

 • Stanowisko Project Managera (Kierownika Projektów)
 • Praca w fantastycznym zespole ponad siedemdziesięciu inżynierów
 • Możliwość rozwoju zawodowego, kontakt z ciekawymi technologiami i klientami
 • Umowę o pracę oraz premie od zrealizowanych projektów
 • Komputer i telefon z ciekawymi opcjami odkupienia
 • Medicover, opcje ubezpieczenia grupowego i kart sportowych
 • Samochód służbowy lub ekwiwalent (wg ustaleń)                               

 

CV wraz z klauzulą prosimy o wysłanie na adres: rekrutacja@advatech.pl

W CV prosimy o dopisanie klauzuli o treści:

W oparciu o art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji przez ADVATECH sp. z o.o. i podmioty działające na jej zlecenie .”

Jeśli natomiast chcesz abyśmy mogli wziąć pod uwagę twoją kandydaturę także w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy abyś w CV umieścił następującą informację:

W oparciu o 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji przez ADVATECH sp. z o.o. i podmioty działające na jej zlecenie.

Oczywiście zgodę na wykorzystanie Twojej kandydatury w rekrutacjach możesz wycofać w każdej chwili – wystarczy, że prześlesz nam na adres: iod@advatech.pl, maila informującego o tym.

Pamiętaj jednak, że bez Twojej zgody nie będziemy mogli rozpatrywać Twojej kandydatury na wolne stanowiska w naszej firmie.

Więcej informacji na temat polityki przetwarzania danych osobowych uzyskasz na : Polityka przetwarzania danych osobowych w Advatech Sp. z o.o.