Serdecznie zapraszamy na webinarium „Innowacje w nowych pamięciach masowych IBM dla infrastruktury hybrydowej”, które odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 10:00. W ciągu 60 minut dowiesz się, jakie rewolucyjne zmiany w dziedzinie pamięci masowych ogłosił właśnie IBM. Przy okazji poznasz nowe i unikalne możliwości naszych czołowych produktów do przechowywania danych.

Dzięki uczestnictwu w webinarze, dowiesz się:
• Jak usprawnić procesy przechowywania danych dzięki nowym rozwiązaniom i technologiom dostępnych w macierzach IBM?
• Jak podnieść wydajność na nowy, nieosiągalny wcześniej poziom?
• Jak przechowywać więcej danych już dziś oraz zapewnić sobie odpowiednią skalowalność na kolejne lata?
• Jak wykorzystać sztuczną inteligencję do dużych zbiorów danych celem szybszego przetwarzania danych i uzyskiwania dokładniejszych analiz?

Najwięcej korzyści z uczestnictwa w wirtualnym spotkaniu odniosą osoby odpowiedzialne za infrastrukturę IT w firmach i organizacjach – zarówno od strony utrzymaniowej, jak i zarządczej. Nasz ekspert opowie szczegółowo o korzyściach technologicznych i biznesowych zapowiadanych rozwiązań. W trakcie webinaru będziesz mógł zadawać pytania w czasie rzeczywistym oraz, w razie potrzeby, zarejestrować się i otrzymać porady online lub osobiście w późniejszym terminie.

 

Webinar poprowadzi:

BARTOSZ PIZON

Client Technical Specialist at Storage – IBM Polska

 

Bartosz Pizoń, IBM Client Technical Specialist w dziale pamięci masowych IBM Polska. Poza doborem odpowiedniego sprzętu do wymagań klienckich zajmuje się także oprogramowaniem związanym z utrzymaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa w nowoczesnych centrach danych (Software Defined Storage). Specjalizuje się głównie w rozwiązaniach klasy entry i midrange będąc członkiemwielu projektów sprzedażowo-wdrożeniowych.