Do naszego działu Cybersecurity poszukujemy osoby doświadczonej w zagadnieniach związanych z systemami bezpieczeństwa sieciowego oraz architekturą nowoczesnych rozwiązań sieciowych. Szukamy osoby, która będzie płynnie poruszać się po najnowocześniejszych rozwiązaniach w naszym portfolio, będzie miała wpływ na jego kształtowanie  i rozwój. Oczekujemy, że oczarujesz naszych klientów swoją wiedzą i przekonasz do wdrożenia systemów, które zaprojektujesz samodzielnie lub z pomocą zespołu Advatech.

Chcielibyśmy, abyś aktywnie rozwijał swoją wiedzę, był wsparciem i wzorem merytorycznym dla pozostałych pracowników Advatech. Na początku będziemy oczekiwać, abyś uczestniczył we wdrożeniu zaproponowanych rozwiązań, lecz z czasem będzie nam zależało, abyś przelał wiedzę na młodszych inżynierów i skoncentrował się na budowaniu architektury, wsparciu handlowców i mentoringu.

 

Cele:

 • Zależy nam, abyś poznał środowisko Vmware NSX-T i potrafił je zaprojektować i wdrożyć. Nie musisz znać całego stosu VMware (mamy od tego innych), ale powinieneś właściwie zaprojektować integrację NSX z innymi komponentami sieciowymi klienta.
 • Zależy nam, abyś dysponował wiedzą umożliwiającą swobodną rozmowę z działami security/sieciowymi naszych klientów (banki, firmy telekomunikacyjne). Musisz być pewny swojej wiedzy bo będziesz miał do czynienia ze specjalistami wysokiej klasy. Chcielibyśmy, abyś ich rozumiał, poznał ich problemy i potrafił zaproponować rozwiązanie.
 • Chcielibyśmy, abyś w początkowej fazie uczestniczył we wdrożeniach systemów Cybersecurity, być może poznał kilka produktów, które są w naszej ofercie. Gdy będziesz gotowy, chcielibyśmy, abyś skoncentrował się na wsparciu handlowców, budowaniu koncepcji i ofert, mentoringu młodszych koleżanek i kolegów.
 • Chcielibyśmy, abyś wspierał nasz dział handlowy w procesach sprzedaży, uczestniczył w spotkaniach, przygotowywał oferty, szacował czasochłonność projektu, ryzyka merytoryczne, itp. Byłoby wspaniale, gdybyś również wspomógł nasz dział marketingu – przygotował warsztaty dla klientów, wystąpił na konferencji, napisał ciekawy artykuł, przygotował prezentację.

Wymagania:

 • Wykształcenie wyższe kierunkowe, ale jeżeli wykażesz się bardzo interesującym doświadczeniem – zrezygnujemy z tego wymagania.
 • Doświadczenie w systemach security/sieciowych. Nie będziemy opisywać jakie – ale chcielibyśmy, abyś swobodnie rozmawiał ze specjalistami naszych klientów. Sam oceń, czy jesteś w stanie.
 • Wspaniale, jeżeli będziesz posiadał certyfikaty związane z naszymi wymaganiami. Ale jeżeli okaże się, że wygasły – szybko to naprawimy.
 • Wysoka kultura osobista – będziesz reprezentować naszą firmę – powinieneś prawidłowo się wysławiać oraz tworzyć wysokiej jakości dokumenty ofertowe.
 • Prawo jazdy kategorii B.( jeśli nie posiadasz – wyślemy Cię na kurs ).

Oferta:

 • Praca w fantastycznym zespole – ponad siedemdziesięciu inżynierów w najmłodszym dziale Advatech, ale najszybciej się rozwijającym.
 • Możliwość rozwoju zawodowego, kontakt z ciekawymi technologiami i klientami.
 • Umowę o pracę oraz premie od zrealizowanych projektów.
 • Komputer i telefon z ciekawymi opcjami odkupienia.
 • Prywatna opieka medyczna – Medicover.
 • Opcja ubezpieczenia grupowego.
 • Karta Multisport.
 • Samochód służbowy lub ekwiwalent (wg ustaleń).

Uwagi do procesu rekrutacji:

 • Poszukujemy osoby doświadczonej, z minimum kilkuletnim stażem w firmie wdrożeniowej lub w dziale bezpieczeństwa.
 • Poszukujemy osoby otwartej z predyspozycjami do konsolidacyjnej i merytorycznej dyskusji na poziomie merytorycznym i biznesowym.
 • Zależy nam na kompetencji z VMware NSX, ale może być ona trudna do pozyskania na rynku. Kandydat może wykazać się zrozumieniem tematu i chęcią pilnej nauki. Musi mieć jednak bezwzględnie bardzo dobrze opanowane zagadnienia. sieciowe (bazowe) – zarówno teoretyczne jak i praktyczne.

 

 

CV prosimy wysyłać na adres : rekrutacja@advatech.pl

W CV prosimy o dopisanie klauzuli o treści:

W oparciu o art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji przez ADVATECH sp. z o.o. i podmioty działające na jej zlecenie .”

Jeśli natomiast chcesz abyśmy mogli wziąć pod uwagę twoją kandydaturę także w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy abyś w CV umieścił następującą informację:

W oparciu o 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji przez ADVATECH sp. z o.o. i podmioty działające na jej zlecenie.

Oczywiście zgodę na wykorzystanie Twojej kandydatury w rekrutacjach możesz wycofać w każdej chwili – wystarczy, że prześlesz nam na adres: iod@advatech.pl, maila informującego o tym.

Pamiętaj jednak, że bez Twojej zgody nie będziemy mogli rozpatrywać Twojej kandydatury na wolne stanowiska w naszej firmie.

Więcej informacji na temat polityki przetwarzania danych osobowych uzyskasz na : Polityka przetwarzania danych osobowych w Advatech Sp. z o.o.