Do naszego działu Cybersecurity poszukujemy osoby doświadczonej w zagadnieniach związanych z systemami bezpieczeństwa sieciowego oraz architekturą nowoczesnych rozwiązań sieciowych. Poszukujemy osoby, która będzie płynnie poruszać się po najnowocześniejszych rozwiązaniach w naszym portfolio, będzie miała wpływ na jego kształtowanie  i rozwój. Oczekujemy, że oczarujesz naszych klientów swoją wiedzą i przekonasz do wdrożenia systemów, które zaprojektujesz samodzielnie lub z pomocą zespołu Advatech.

Chcielibyśmy, abyś aktywnie rozwijał swoją wiedzę, był wsparciem i wzorem merytorycznym dla pozostałych pracowników Advatech. Na początku będziemy oczekiwali, abyś uczestniczył we wdrożeniu zaproponowanych rozwiązań, lecz z czasem będzie nam zależało, abyś przelał wiedzę na młodszych inżynierów i skoncentrował się na budowaniu architektury, wsparciu handlowców i mentoringu.

 

Cele:

 • Chcielibyśmy, abyś miał doświadczenie w systemie IBM Qradar, ale na poziomie umożliwiającym tworzenie koncepcji i integrację tego narzędzia z innymi systemami naszych klientów. Idealnie jeżeli będziesz potrafił napisać skrypty, skorelować działania innych systemów z Qradar, współpracować z innymi specjalistami od specyficznych zagadnień, ale jeżeli zaistnieje taka potrzeba – samodzielnie zgłębić problem i zaproponować najlepsze rozwiązanie. Sama znajomość IBM QRadar to za mało!
 • Zależy nam, abyś dysponował wiedzą umożliwiającą swobodną rozmowę z działami security/sieciowymi naszych klientów (banki, firmy telekomunikacyjne). Musisz być pewny swojej wiedzy, ponieważ będziesz miał do czynienia ze specjalistami wysokiej klasy. Chcielibyśmy, abyś ich rozumiał, poznał ich problemy i potrafił zaproponować rozwiązanie.
 • Chcielibyśmy, abyś w początkowej fazie uczestniczył we wdrożeniach systemów Cybersecurity. Być może poznał kilka produktów, które są w naszej ofercie. Gdy będziesz gotowy, chcielibyśmy abyś skoncentrował się na wsparciu handlowców, budowaniu koncepcji i ofert, mentoringu młodszych koleżanek i kolegów.
 • Chcielibyśmy, abyś wspierał nasz dział handlowy w procesach sprzedaży, uczestniczył w spotkaniach, przygotowywał oferty, szacował czasochłonność projektu, ryzyka merytoryczne, itp. Byłoby wspaniale, gdybyś również wspomógł nasz dział marketingu – przygotował warsztaty dla klientów, wystąpił na konferencji, napisał ciekawy artykuł i zrobił prezentację.

Wymagania:

 • Wykształcenie wyższe kierunkowe, ale jeżeli wykażesz się bardzo interesującym doświadczeniem – zrezygnujemy z tego wymagania.
 • Doświadczenie w systemach security/sieciowych. Nie będziemy opisywać jakie – ale chcielibyśmy abyś swobodnie rozmawiał ze specjalistami naszych klientów. Sam oceń, czy jesteś w stanie.
 • Wspaniale, jeżeli będziesz posiadał certyfikaty związane z naszymi wymaganiami. Ale jeżeli okaże się, że wygasły – szybko to naprawimy.
 • Wysoka kultura osobista – będziesz reprezentować naszą firmę – powinieneś prawidłowo się wysławiać oraz tworzyć wysokiej jakości dokumenty ofertowe.
 • Prawo jazdy kategorii B ( jeśli nie posiadasz wyślemy Cię na kurs ).

Oferta:

 • Praca w fantastycznym zespole – ponad siedemdziesięciu inżynierów w najmłodszym dziale Advatech, ale najszybciej się rozwijającym.
 • Możliwość rozwoju zawodowego, kontakt z ciekawymi technologiami i klientami.
 • Umowę o pracę oraz premie od zrealizowanych projektów.
 • Komputer i telefon z ciekawymi opcjami odkupienia.
 • Prywatna opieka medyczna.
 • Opcja ubezpieczenia grupowego.
 • Karta Multisport.
 • Samochód służbowy lub ekwiwalent (wg ustaleń).

Uwagi do procesu rekrutacji:

 • Poszukujemy osoby doświadczonej, z minimum kilkuletnim stażem w firmie wdrożeniowej lub w dziale bezpieczeństwa.
 • Poszukujemy osoby otwartej z predyspozycjami do konsolidacyjnej i merytorycznej dyskusji na poziomie merytorycznym i biznesowym.
 • Poszukiwana osoba powinna znać IBM Qradar, ale nie może to być pracownik obsługujący oprogramowanie od strony użytkowej (np. operatorzy centrów IBM, itp.). Powinna to być osoba wdrażająca Qradar’a lub integrująca to rozwiązanie z innymi. Idealnie gdyby posiadała wiedzę nie tylko sieciową, ale również systemową (Windows, Linux, Unix).

 

 

CV prosimy wysyłać na adres : rekrutacja@advatech.pl

W CV prosimy o dopisanie klauzuli o treści:

W oparciu o art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji przez ADVATECH sp. z o.o. i podmioty działające na jej zlecenie .”

Jeśli natomiast chcesz abyśmy mogli wziąć pod uwagę twoją kandydaturę także w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy abyś w CV umieścił następującą informację:

W oparciu o 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji przez ADVATECH sp. z o.o. i podmioty działające na jej zlecenie.

Oczywiście zgodę na wykorzystanie Twojej kandydatury w rekrutacjach możesz wycofać w każdej chwili – wystarczy, że prześlesz nam na adres: iod@advatech.pl, maila informującego o tym.

Pamiętaj jednak, że bez Twojej zgody nie będziemy mogli rozpatrywać Twojej kandydatury na wolne stanowiska w naszej firmie.

Więcej informacji na temat polityki przetwarzania danych osobowych uzyskasz na : Polityka przetwarzania danych osobowych w Advatech Sp. z o.o.