Key Account Manager - sektor finansowy

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie i rozwój relacji handlowych z Klientami i dostawcami firmy
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji handlowych
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
  • Współpraca z pracownikami działu handlowego, działu technicznego i działu marketingu
  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii biznesowej firmy

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży B2B w branży IT (hardware, software, integracja)
    • Doświadczenie we współpracy z partnerami zewnętrznymi w zakresie sprzedaży rozwiązań IT
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientem na każdym szczeblu organizacji
    • Umiejętność analizy potrzeb Klienta
    • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
    • Nastawienie na osiąganie założonych celów
    • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
    • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda wypowiedzi
    • Znajomość j. angielskiego (w stopniu komunikatywnym)
    • Dyspozycyjność (wyjazdy służbowe)
    • Czynne prawo jazdy kat. B.

    Dodatkowe atuty:

    • Znajomość sektora finansowego
    • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z procesem sprzedaży w oparciu o Ustawę PZP
    • Znajomość rozwiązań związanych z bezpieczeństwem IT

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Motywujący system wynagrodzeń
    • Szeroki wachlarz specjalistycznych szkoleń produktowych i sprzedażowych
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
    • Możliwość rozwoju zawodowego - zdobywanie doświadczeń przy zaawansowanych technologicznie projektach

    CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres rekrutacja@advatech.pl z dopiskiem w tytule KAM/W/042017

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Advatech Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).