Brocade

Brocade

Brocade jest niekwestionowanym liderem w zakresie sieci SAN (ang. Storage Area Network), gwarantując najwyższą stabilność rozwiązań i pewność działania oraz rozwiązania technologiczne umożliwiające płynne przejście przedsiębiorstw w środowiska wirtualne. Rozwiązania Brocade są używane w ponad 90 procentach wszystkich największych Datacenter na świecie, podobnie jak w rozwiązaniach LAN klasy Enterprise oraz u największych dostawców sieciowych.
CA

CA

Computer Associates International, Inc. (NYSE:CA), jest jednym z największych na świecie producentów oprogramowania wspomagającego zarządzanie środowiskami informatycznymi. CA dostarcza oprogramowanie i usługi z zakresu bezpieczeństwa, pamięci masowych, zarządzania cyklem życia aplikacji i serwisem.
CISCO

CISCO

Cisco Systems wytwarza produkty sieciowe dla najróżniejszych zastosowań, od małych sieci lokalnych po potężne sieci korporacyjne. Stosowanie urządzeń CISCO zwiększa efektywność wymiany informacji wewnątrz firmy, prowadzi do oszczędności finansowych, wzrostu wydajności pracy oraz ściślejszych związków z klientami, partnerami, dostawcami i pracownikami.
Commvault

Commvault

Commvault jest globalnym producentem w pełni zintegrowanego oprogramowania Simpana pomagającego firmom lepiej zabezpieczać i zarządzać swoimi danymi. Oprogramowanie do zarządzania danymi pomaga w osiągnięciu bezpieczeństwa przechowywanych i przetwarzanych informacji, które są podstawą funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa. Nowoczesna Ochrona Danych: Skuteczna ochrona, zarządzanie i dostęp do krytycznych danych w dowolnej warstwie pamięci, eliminując ryzyko i minimalizując wpływ na systemy produkcyjne. Ochrona Maszyn Wirtualnych i Zarządzanie Chmurą: Oprogramowanie zapewnia jednolitą ochronę i odzyskiwanie danych maszyn wirtualnych Ochrona danych na desktopach/laptopach: Technologia Commvault Edge® pozwala szybko i elastycznie wdrożyć rozwiązanie w zakresie ochrony danych dla tysięcy użytkowników zarządzanych z poziomu jednej konsoli. Archiwizacja, Analiza i Wyszukiwanie: Zintegrowana archiwizacja, backup i analiza danych w jednym procesie z przełomową technologią Simpana OnePass ™ do wyeliminowania złożoności operacyjnej i redukcji kosztów Firma Commvault zyskała miano lidera w raporcie Gartnera w obszarze backupu piąty raz z rzędu oraz po raz kolejny uplasowała się w kwadracie liderów w obszarze archiwizacji. Jest to potwierdzeniem, iż unikalne podejście i rozwijanie jednej platformy jest doceniane przez tysiące firm na całym świecie.
Dell EMC

Dell EMC

Dell EMC jest jednym z największych na świecie producentem sprzętu komputerowego i oprogramowania. W swojej ofercie posiada między innymi enterprise storage, serwery, infrastrukturę konwergentną, systemy współdzielenia, zarządzania i ochrony danych, urządzenia sieciowe, komputery osobiste i laptopy urządzenia peryferyjne oraz zaawansowane usługi specjalistyczne.
EVER Sp. z o. o.

EVER Sp. z o. o.

EVER to największy polski producent zasilaczy awaryjnych (UPS) z historią sięgającą 1989 roku. W ofercie EVER znajdują się także listwy filtrujące, które chronią urządzenia przed przepięciami w sieci zasilającej. Producent świadczy również usługi projektowania zaawansowanych systemów energoelektroniki i systemów indywidualnego zasilania awaryjnego dla firm oraz instytucji.
ExaGrid Systems

ExaGrid Systems

Firma ExaGrid Systems Inc. oferuje rozwiązania do skalowalnego backupu dyskowego z funkcją deduplikacji, które rewolucjonizuje sposób ochrony danych i przechowywania kopii zapasowych dla firm. ExaGrid to rozwiązanie stworzone specjalnie z myślą o backupie, które korzysta z unikalnej architektury zoptymalizowanej pod kątem skalowalności, wydajności i ceny. Architektura GRID zapewnia szybkie, sprawne tworzenie kopii zapasowych ze stałym oknem backupowym, które nie wydłuża się nawet w miarę zwiększania ilości danych. Urządzenie błyskawicznie odzyskuje cały system, maszyny wirtualne czy pliki, co jest gwarancją minimalnego czasu przestoju. Rozbudowa nie wymaga wymiany sprzętu, dzięki czemu używany system wykorzystywany jest efektywnie.
Fortinet

Fortinet

Fortinet jest pionierem i światowym liderem rynku zintegrowanych i akcelerowanych sprzętowo systemów zarządzania zagrożeniami – Unified Threat Management (UTM). Rozwiązania te są stosowane przez przedsiębiorstwa oraz dostawców usług telekomunikacyjnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa przy jednoczesnym obniżeniu całkowitych kosztów operacyjnych.
G Data Software Sp. z o. o.

G Data Software Sp. z o. o.

Lider w zakresie bezpieczeństwa sieciowego, a także pionierami rozwiązań antywirusowych. 25 lat temu programiści firmy G Data stworzyli pierwszy program antywirusowy. Przy rosnącym znaczeniu bezpieczeństwa i ochrony danych przed zagrożeniami pochodzącymi z Internetu, firma G Data stała się kluczową marką na rynku.
Hitachi Data Systems

Hitachi Data Systems

Hitachi Data Systems opracowuje systemy pamięci masowej w oparciu o najlepsze w branży technologie, wykorzystując ogólnoświatowe zasoby badawczo-rozwojowe. Systemy te zapewniają wydajność, dostępność i skalowalność pozwalającą klientom uzyskać maksymalny zwrot z inwestycji oraz ograniczyć do minimum ponoszone ryzyko. Hitachi Data Systems zatrudnia 3200 pracowników na całym świecie.
HP

HP

Firma HP dostarcza niezbędną technologię wykorzystywaną w biznesie i w życiu codziennym. Rozwiązania firmy obejmują infrastrukturę informatyczną, komputery osobiste i urządzenia dostępowe, usługi globalne oraz rozwiązania w zakresie druku i przetwarzania obrazu dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, a także małych i średnich firm.
IBM

IBM

IBM kreuje, rozwija i produkuje zaawansowane technologie informatyczne obejmujące systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i rozwiązania z zakresu mikroelektroniki.
Juniper Networks

Juniper Networks

Jeden z największych na świecie producentów sprzętu sieciowego. Siedziba firmy mieści się w Sunnyvale w stanie Kalifornia, USA. W chwili obecnej firma jest jednym z czołowych producentów sprzętu sieciowego. Jej portfolio obejmuje niemal wszystkie obszary rynku produktów przewodowej transmisji danych. Produkty firmy przeznaczone są zarówno dla operatorów telekomunikacyjnych, jak i przedsiębiorstw.
LANDesk Software

LANDesk Software

LANDesk Software zajmuje pozycję światowego lidera na rynku systemów do zarządzania komputerami PC. Firma oferuje zintegrowany zespół aplikacji służących do dystrybucji oprogramowania, inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, pomiaru wykorzystania licencji oprogramowania, zdalnego zarządzania serwerami, stacjami użytkowników i urządzeniami mobilnymi.
Lenovo

Lenovo

Lenovo rozwija i produkuje wysokiej jakości komputery osobiste oraz świadczy profesjonalne usługi podwyższające konkurencyjność firm na całym świecie.
Meru Networks

Meru Networks

Meru Networks to firma specjalizująca się w zaawansowanych rozwiązaniach bezprzewodowych (WLAN), która wprowadziła pionierskie podejście do wirtualizacji sieci. Opatentowane technologie, zgodne z międzynarodowymi standardami sieci bezprzewodowych, pozwalają zoptymalizować koszty wdrożenia, dostarczając jednocześnie rozwiązań o najwyższej wydajności, stabilności i przewidywalności, wraz z prostotą zarządzania, jak w sieci przewodowej. Tysiące klientów na całym świecie, poprzez Amerykę Północną, Europę i Azję docenia rozwiązania wirtualnej bezprzewodowej sieci LAN dla potrzeb aplikacji o krytycznej wadze dla klienta. Siedziba główna Meru znajduje się w Sunnyvale, California, jednocześnie posiadając jednostki zlokalizowane na całym świecie.
Microsoft

Microsoft

Na początku XXI wieku jest największą na świecie firmą branży komputerowej. Najbardziej znana jako producent systemów operacyjnych MS-DOS, Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office. Spółka publiczna z siedzibą w Redmond w stanie Waszyngton. Założona w 1975 roku przez Billa Gatesa i Paula Allena.
Molex

Molex

Molex jest czołowym producentem złącz elektronicznych, elektrycznych i światłowodowych dla różnych gałęzi przemysłu, a także wiązek kablowych.
Oracle

Oracle

Oracle jest dostawcą kompletnych rozwiązań wspomagających działalność przedsiębiorstw i organizacji. Systemy zintegrowane, czy produkty informatyki zarządczej (DSS - systemy wspomagania decyzji) oparte na niezawodnych bazach danych Oracle są rozwiązaniami kompleksowymi, sprawdzonymi na świecie w niezliczonych wdrożeniach.
Progress Software Corporation

Progress Software Corporation

Progress Software Corporation dostarcza oprogramowanie ułatwiające I przyspieszające rozwój, integrację I zarządzanie biznesowymi aplikacjami. Celem jest maksymalizowanie korzyści informacyjnej automatyzacji minimalizując koszty całkowite jej posiadania.
Schneider Electric

Schneider Electric

Schneider Electric, to globalna firma specjalizująca się w zarządzaniu energią elektryczną, oferuje swoim klientom w ponad 100 krajach świata zintegrowane rozwiązania w wielu różnorodnych segmentach rynku. Firma zajmuje wiodącą pozycję w dziedzinie energetyki i infrastruktury, procesów przemysłowych, systemów automatyki budynków i centrów przetwarzania danych, a także posiada silną pozycję i bogatą ofertę dla budownictwa mieszkaniowego.
Symantec

Symantec

Firma Symantec oferuje oprogramowanie, urządzenia i usługi, które pomagają odbiorcom indywidualnym, małym i średnim firmom oraz dużym przedsiębiorstwom w zapewnieniu bezpieczeństwa, dostępności i integralności informacji.
Tandberg Data

Tandberg Data

TANDBERG DATA ASA to norweska spółka akcyjna mająca siedzibę w Oslo. Założona w 1933 roku, w tej chwili znana na całym świecie ze swych najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie zabezpieczania i archiwizacji danych na taśmach magnetycznych. Firma jest obecnie ogólnoświatowym dostawcą szybkich, o dużej pojemności napędów taśmowych serii LTO, SLR i VXA, autoloaderów i bibliotek taśmowych opartych na tych systemach oraz rozwiązań dyskowych serii StorageCab 6000 (serwer NAS) do gromadzenia, archiwizowania i zarządzania danymi w środowiskach sieciowych a także prostych rozwiązań do zabezpieczania danych użytkowników klasy SOHO i MSP serii RDX QuikStor (disk in tape).
Veeam Software

Veeam Software

Veeam Software, posiadający najwyższy status partnera technologicznego firmy VMware – VMware Technology Alliance Partner, dostarcza oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą i ochroną danych w środowiskach wirtualnych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom działy IT mogą zredukować koszty, zminimalizować ryzyko oraz usprawnić zarządzanie wirtualną infrastrukturą na wszystkich poziomach.
Veritas

Veritas

Veritas pozwala firmom wykorzystać moc ich informacji, rozwiązaniami przeznaczonymi do realizacji największych i najbardziej złożonych środowisk heterogenicznych. Otrzymuj najlepsze w branży rozwiązania, które obejmują wszystkie platformy systemem bezpieczeństwa, przechowowywaniem danych i zarządzania informacjami.
VMware

VMware

Firma VMware to globalny lider w zakresie wirtualizacji i infrastruktury chmur obliczeniowych. Oferuje sprawdzone w praktyce rozwiązania, które poprawiają wydajność systemów informatycznych przez ograniczenie ich złożoności oraz umożliwienie elastyczniejszego dostarczania usług.