systemy backupu

Ze względu na stopień skomplikowania, współcześnie rzadko prowadzi się wdrożenia klasycznego systemu backupu. Systemy tego typu płynnie powiązane są z systemami archiwizacji, replikacji, sieci SAN, mechanizmami szybkich kopii migawkowych czy w końcu systemami typu HSM/ILM. Również w zakresie sprzętu można zaobserwować daleko idące zmiany od klasycznych systemów składających się z serwera, oprogramowania i przestrzeni taśmowej. Bardzo często wdrożenia obejmują również kompletne sieci SAN, macierze dyskowe z mechanizmami replikacji, clustry serwerowe, silosy taśmowe z napędami o różnej charakterystyce oraz specjalizowane urządzenia składowania danych (np. filery).

Zakres oferowanych usług:

  • doradztwo i konsultacje w zakresie koncepcji rozwiązania
  • szkolenia
  • projekt systemu
  • profesjonalne wdrożenie systemu
  • wsparcie techniczne na dowolnym poziomie

Kluczowi producenci sprzętu i oprogramowania:
Symantec/Veritas
SUN
HDS
IBM
EMC/Legato
HP
CA
i inni.

systemy centralnej macierzy

Obecnie centralna macierz to nie tylko duża przestrzeń dyskowa. Wybór odpowiedniej macierzy dyskowej i jej konfiguracji stanowi podstawę współczesnej centralizacji danych. Należy uwzględnić wydajność macierzy, elastyczność rozbudowy, konfigurację dysków, oprogramowanie oraz wiele innych elementów mających wpływ na wybór optymalnego urządzenia.

Zakres oferowanych usług:

  • doradztwo i konsultacje w zakresie koncepcji rozwiązania
  • szkolenia
  • projekt systemu
  • profesjonalne wdrożenie systemu
  • wsparcie techniczne na dowolnym poziomie

Kluczowi producenci:
SUN/ StorageTek
HDS
IBM
EMC
HP
NetApp

PLATFORMA PROCESOWA

W ramach wdrażanej przez nas platformy, oferujemy naszym klientom dopasowane do ich wymagań środowisko zarządzania procesami biznesowymi. Dostarczane rozwiązanie zapewnia pełną i wszechstronną widoczność procesów co podnosi efektywność zarządzania nimi w ramach organizacji. Dostarczamy ściśle zintegrowane środowisko, które daje się płynnie i łatwo skalować od pierwszego projektu aż do ogólnokorporacyjnego programu BPM. Nabycie naszego rozwiązania gwarantuje zauważalne i wymierne korzyści w postaci wzrostu produktywności pracowników. Każdy system jest szyty na miarę w oparciu o wymagania klienta, który dzięki wizualnemu projektowaniu przeznaczonemu do zastosowań związanych z zarządzaniem procesami, sprawami oraz integracją, umożliwia poprawienia procesów od wysoce zautomatyzowanego przetwarzania sekwencyjnego, aż po dynamiczne procesy nieustrukturyzowane.
Dostarczane rozwiązanie daje użytkownikom możliwość tworzenia i obsługiwania elementów biblioteki wysokiego poziomu, takich jak aplikacje procesów i przyborniki. Użytkownicy pełniący przede wszystkim funkcje administracyjne, którzy nie korzystają aktywnie z widoku komponentu projektowego, mogą za pomocą konsoli udostępniać środowisko umożliwiające analitykom BPM i programistom budowanie procesów i implementacji bazowych. Innym podstawowym zadaniem administratorów jest zarządzanie dostępem do repozytorium komponentu przez konfigurowanie odpowiedniej autoryzacji użytkowników i grup.
W zależności od określonego przypadku, nasze rozwiązanie uzupełniamy narzędziami realizującymi magistralę komunikacyjną przedsiębiorstwa, która umożliwia systemom i aplikacjom komunikowanie się w szybki i prosty sposób. Dzięki temu można zwiększyć wartość biznesową, uprościć infrastrukturę informatyczną i zaoszczędzić pieniądze. Implementację szyny danych możemy dostarczyć w postaci szerokiego i zaawansowanego procesu integracji aplikacji i danych na wielu platformach lub mniejszych wdrożeń umożliwiających wymianę informacji między aplikacjami, systemami, usługami i plikami w oparciu o przesyłanie komunikatów za pośrednictwem kolejek.
 
 
Wdrożenie naszej Platformy Procesowej niesie korzyści w postaci:
·         Całkowitej widoczności procesów
·         Usprawnia pracę w czasie rzeczywistym
·         Integracji aplikacji i systemów zaplecza
·         Kompatybilność z platformami mobilnymi
 
 
Realizację naszej platformy przeprowadzamy z wykorzystaniem sprawdzonych i rozpoznawanych komponentów IBM takich jak:
·         IBM Process Server
·         IBM Process Center
·         IBM Process Designer
·         IBM Integration Bus
·         IBM MQ