Ivanti – nowa firma na rynku security

LANDESK łączy się z HEAT Software i powstała nowa firma na rynku security – Ivanti. Jest to dla nas bardzo interesujące połączenie, ponieważ jesteśmy największym i najstarszym w Polsce partnerem wdrażającym systemy ServiceDesk firmy LanDesk.

Jest to dla nas bardzo interesujące połączenie, ponieważ jesteśmy największym i najstarszym w Polsce partnerem wdrażającym systemy ServiceDesk firmy LanDesk.

Możemy pochwalić się kilkoma dużymi wdrożeniami, w tym największym tego typu wdrożeniem w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz system u jednego z naszych klientów (branża usługowa) obsługuję 600 operatorów IT a korzysta z niego prawie 80 000 użytkowników.

Docenieniem naszego wkładu w rozwój systemów LanDesk w Polsce było spotkanie jakie odbyło się w zeszłym tygodniu w warszawskim oddziale naszej firmy. Odwiedzili nas przedstawiciele nowo powstałej firmy IVANTI: Mitchell Rowe (Executive Vice President Worldwide Sales), Andy Baldin (Vice President EMEA) i Bogdan Lontkowski (Regional Director – Poland, Czech Republic, Slovakia and Baltic States). Po ponad 2h spotkaniu możemy zgodzić się ze słowami Duncana Browna, Dyrektora ds. Badań w IDC. : „Połączenie Heata i Landeska ma sens. Obie firmy są liderami w zakresie operacji IT oraz mają zintegrowane rozwiązania bezpieczeństwa.”

Ze strony Advatech w spotkaniu wzięli udział: Norbert Tokłowicz (Business Development and Marketing Director), Marcin Dąbrowski (Regional Sales Director Warsaw), Agnieszka Stempień (Regional Sales Director Poznan), Krzysztof Łabanowski (Deputy Technical Director), Ilona Kryszkiewicz (Partner Relationship Manager) i Filip Tomaszewski (ITSM & Automation Product Manager).

Ivanti zatrudnia obecnie 1,6 tys. pracowników w 23 krajach, ma 22 tys. klientów. Zapowiada duże przyspieszenie wzrostu biznesu poprzez inwestycje w nowe produkty, w sprzedaż i marketing, a także w przejęcia.

Oferta nowej firmy ma lepiej odpowiadać potrzebom użytkowników, dysponujących coraz bardziej złożonymi środowiskami IT oraz wspierać je w przejściu do chmury. Łączy oprogramowanie Heat do zarządzania usługami bazujące na chmurze z rozwiązaniami do ochrony danych i punktów końcowych Landeska. Powinno to wzmocnić pozycję zjednoczonych organizacji na rynku rozwiązań do ochrony punktów końcowych, a także umożliwić korzystanie z szybkiego rozwoju platformy usług zarządzania SaaS.